KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15207216
nr 1520 7216
Blandteknik
Lisbeth Lindqvist Forsberg, Monogramsignerad, blandteknik, "Ateljen", 60x46 cm, yttermått inklusive ram: 81x66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:40:58
3/2 17:33:33